Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

"Опалені долею" (до дня виводу військ з Афганістану)

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль... Таким болем до сьогодні залишаеться Афганістан. 

Напередодні 28-ої річниці виведення радянських військ із Афганістану і вшанування учасників бойових дій на території інших держав учні КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради», відзначаючи цю дату в дитячій районній бібліотеці, зустрілися з воїнами-інтернаціоналістами Анатолієм Музикою та Віктором Васильєвим, які поділилися з присутніми своїми спогадами про пережиті події тих часів.

15 лютого уже традиційно учні, вчителі та воїни-інтернаціоналісти зібралися біля стели, щоб вшанувати пам'ять тих, хто поліг у афганських ущелинах, тих, хто не дожив, не доспівав, не до кохав, та поклонитися тим, хто прийшов із війни живими, але війна для нас це сьогодення, це реальні події і вже не в Афганістані, а на нашій рідній землі.

Ветерани афганської війни, до яких приєдналися учні ЗШ №2 вшанували учасників бойових дій покладанням квітів до Пам’ятника воїнам-афганцям.

У школі створено тематичну фотовиставку «Герої-земляки», яку вчителі використовували під час своїх заходів.

Учні 9 класу переглянули матеріали Мас – медіа, та познайомилися із матеріалами про бойовий шлях Євсовича Миколи та Музичка Анатолія.

У війни холодні очі. У війни свій відлік, своя безжалісна арифметика. 

Наша пам'ять назавжди увібрала в себе і береже імена і подвиги поколінь учасників Другої світової війни і назавжди прийняла новий біль – афганських втрат. А сьогодні наші брати, сини, батьки знову стали на захист нашої Вітчизни. Молоді люди йшли, як і сьогодні, на війну не за орденами і медалями – вони свято вірили і вірять, що захищають Батьківщину.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (15.02.2017)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar