Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Обласний конкурс флористики і фітодизайну «Вишивана Україна»: знову перемога!!!

Обереги мої українські, 
Ви прийшли з давнини в майбуття.
Рушники й сорочки материнські
Поруч з нами ідуть у життя.

З метою активізації роботи з флористики та фітодизайну 13 вересня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був проведений обласний конкурс серед позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів «Вишивана Україна». Конкурс проводився у двох номінаціях: “квіткові килими” та “флористична архітектура”. 

Участь у фінальному етапі обласного Конкурсу взяли 13 команд із районів Кіровоградської області. Долинський район представляли учні КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Долинської районної ради», 11 класники, майбутні випускники закладу Лазарчук Мирослава (переможниця V Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів – 2017), Бардась Вікторія та Михайленко Віталіна, керівник команди, вчитель – Стеблина О.О.

Команда школи презентувала композицію «Горнятко символів України», на якій дівчата яскравими квітами символічно відобразили багатогранність українських державних та народних святинь.

Нема на світі України, без хвиль могучого Дніпра.
Як українця без калини, без солов’я і рушника. 

За результатами конкурсного змагання команду КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Долинської районної ради» нагороджено дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації за зайняте І місце. Учні школи вибороли право в наступному році представляти команду Кіровоградської області на Всеукраїнському конкурсі у місті Києві. Журі заходу відмітило творчій підхід до захисту роботи та презентували ученицям в дарунок живі квіти. 

Учасники конкурсу та адміністрація школи дуже вдячна директору сільськогосподарського підприємства «Імпульс», Булавці В.В. та керівнику Долинського міського комунального господарства Кушко А.В. за допомогу під час підготовки до участі в заході.

Вчитель школи, О.Стеблина

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (13.09.2017)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar