Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Oбласний фестиваль-конкурс «Родинні скарби»

Відродження та популяризація національних цінностей української родини, відтворення та збереження народних традицій, розкриття талантів та творчих здібностей сімей сьогодні є чи не найважливішим напрямком у розбудові нашої держави. 

З нагоди Міжнародного дня сім’ї 21 травня 2016 року у Кіровоградському Дендропарку відбувся XII обласний фестиваль-конкурс «Родинні скарби», у якому взяла участь керівник гуртків «М’яка іграшка» та «Штучні квіти» Центру дитячої та юнацької творчості Попович В.Л. разом із донькою Наталею. Фестиваль розпочався виставкою робіт майстрів, на якій вона представила власноруч виготовлені роботи. Родина Поповичів була нагороджена Дипломом за участь у XII обласному фестивалі «Родинні скарби» та цінними подарунками.

Столиця нашої держави 21-22 травня 2016 року теж зустрічала народних майстрів. На території Ботанічного саду ім. М. Гришка у ці дні пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль "У гості до українців". Два дні усі бажаючі мали змогу знайти собі відпочинок на всі смаки. Захід пройшов у формі "openair" - презентації туристичного та культурного надбання регіонів України. Тут були представлені цікавинки рідного краю, природне багатство та творчий потенціал багатьох областей України.

Кіровоградщина представила на цьому фестивалі свій туристичний потенціал та художні промисли, як уособлення традицій народного мистецтва Центральної України.

У складі делегації від нашої області були представники департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, туристичних фірм, а також фотохудожники НСФХУ, фіналіст і дипломант XIV Всеукраїнського фестивалю "Червона Рута" 2015 року у м. Маріуполь рок-гурт "Контр Версія" та майстри декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких були майстрині Долинщини: керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Гетманець Д.В. та Рева С.В. 

Національне виховання як дітей, так і дорослих українців сьогодні найбільш відповідає потребам відродження нашої країни. Тому що, пізнання власної історико-культурної спадщини допомагає пізнати глибинність зв'язків кожного з нас із українською нацією, переконатися, що саме українська незалежна, суверенна держава охороняє національні права всіх її громадян.

І. Марущак, директор ЦДЮТ Долинського району

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.05.2016)
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar