Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Обираємо життя у здоровій Європі

Щороку 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.

Цьогоріч у цей день ініціативна група гуртка "Євроклуб "Діалог" Центру дитячої та юнацької творчості у складі: Удовіченко Яна, Медвідь Юлії, Наумова Віталія, Момонт Анни, Макачевої Маші провела акцію під гаслом «Обираємо життя у здоровій Європі!» 

Школярі разом з керівником гуртка Удовіченко І.П. одягли червоні стрічки, що символізують солідарність з ВІЛ-позитивними і пацієнтами, які хворі на СНІД.

У ході акції діти роздавали перехожим міста пам'ятки «Знати – означає упередити!", прикріплювали на одяг червоні стрічки та інформували їх про те, що ця стрічка є символом не тільки розуміння, а й об'єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.

Цього ж дня представники Долинського районного парламенту дітей Кошева Людмила, Корчака Ірина, Портянко Олена, Григорова Олександра, Чапик Анастасія, Науменко Катерина на чолі з головою РПД Андрієнко Валерією та координатором Зотовою О.О. роздавали буклети «Не дай СНІДу шанс» та дарували червоні стрічки перехожим.

Крім цього, гуртківці пояснювали долинчанам важливість навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди. Кожен із нас має знати, що носії ВІЛ - просто люди, які теж хочуть житии. І пам’ятати, що необхідно берегти себе, піклуватися про ближніх, і нехай Всесвітній день боротьби зі СНІДом об'єднає всіх і кожного не тільки 1 грудня, а й усі інші дні в році.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (01.12.2015)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar