Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Новорічний карнавал. Перші кроки

Шістдесят шість вихованців гуртка спортивного бального танцю "Бомонд" (керівник Ісаєв С.Б.) 27 грудня 2015 року взяли участь у відкритих міжклубних змаганнях «Новорічний карнавал. Перші кроки» у м. Кіровоград.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

Бебі дебют
Шепетуха Матвій- Кириченко Вероніка 1 місце
Вандич Олександр - Антіпець Олена 1 місце
Проценко Назар-Нудна Вероніка 1 місце
Кумпан Гліб-Петрова Вікторія 1 місце
Норенко Макар-Щербина Діана 2 місце
Аршинець Артем-Чабан Анастасія 2 місце
Буртнік Антон-Піліпенко Анастасія 2 місце

Бебі соло дебют
Антіпець Олена 1 місце
Черниш Єва 1 місце
Нудна Вероніка 1 місце
Рогатюк Софія 1 місце
Кумпан Гліб 1 місце
Щербина Діана 1 місце
Вандич Олександр 2 місце
Дорошенко Аріна 2 місце
Гордієнко Софія 2 місце
Чабан Анастасія 2 місце
Петрова Вікторія 2 місце
Алєйнік Кіра 3 місце
Аршинець Артем 3 місце
Момот Анастасія 3 місце

Бебі школа
Кумпан Гліб-Петрова Вікторія 1 місце
Бебі соло школа
Петрова Вікторія 2 місце
Рогатюк Софія 3 місце
Антіпець Олена 3 місце

Діти дебют
Сержант Даніл-Духовна Діана 1 місце
Тиховод Антон-Глондар Аліна 1 місце
Лебедь Олександр-Піліпенко Софія 1 місце
Копай-Гора Нікіта-Бойченко Софія 2 місце
Панасенко Ярослав-Бойченко Лілія 2 місце

Діти соло дебют
Бойченко Софія 1 місце
Долуман Артем 1 місце
Бойко Аріна 1 місце
Панасенко Ярослав 1 місце
Чумаченко Діана 1 місце
Добровольська Софія 1 місце
Піліпенко Софія 1 місце
Рімша Уляна 1 місце
Чумаченко Євгенія 1 місце
Нудна Кароліна 1 місце
Куксенко Кароліна 2 місце
Варенюк Єлизавета 2 місце
Глондар Аліна 2 місце
Лебедь Олександр 3 місце
Щупка Олена 3 місце
Кіш Каріна 3 місце
Копай-Гора Нікіта 3 місце
Бойченко Лілія 3 місце

Дети школа
Старобор Владислав-Костючок Вікторія 1 місце
Долуман Артем-Кошова Вікторія 1 місце
Дробін Вадим-Дивнич Тетяна 1 місце
Мироненко Артем-Мартинова Аріна 1 місце
Лебедь Олександр-Піліпенко Софія 2 місце
Сержант Даніл-Духовна Діана 2 місце
Тиховод Антон-Глондар Аліна 3 місце

Діти соло школа
ЧернишЦвєтана 1 місце
Костючок Вікторія 1 місце
Духовна Діана 1 місце
Добровольська Софія 1 місце
Кошова Вікторія 1 місце
Мартинова Аріна 1 місце
Бойко Аріна 1 місце
Дивнич Тетяна 1 місце
Рімша Уляна 2 місце
Сержант Даніл 2 місце
Дробін Вадим 2 місце
Чумаченко Євгенія 3 місце
Лебедь Олександр 3 місце
Куксенко Кароліна 3 місце
Варенюк Єлизавета 3 місце
Кіш Каріна 3 місце
Нудна Кароліна 3 місце
Бойченко Софія 3 місце
Панасенко Ярослав 3 місце
Чумаченко Діана 3 місце
Долуман Артем 3 місце

Діти соло N
ЧернишЦвєтана 2 місце
Кошова Вікторія 5 місце
Костючок Вікторія 6 місце
Мартинова Аріна 7 місце
Дивнич Тетяна 8 місце

Ювенали 1+2 соло дебют
Коваль Марія 1 місце
Чумаченко Діана 1 місце
Добровольська Софія 1 місце
Рімша Уляна 1 місце
Куксенко Кароліна 1 місце
Осетюк Катерина 1 місце
Чумаченко Євгенія 1 місце
Долуман Артем 2 місце
Панасенко Ярослав 2 місце
Голубенко Єлизавета 2 місце
Кіш Каріна 3 місце

Ювенали 1 школа
Четвертак Дмитро-Черниш Цвєтана 1 місце
Старобор Владислав-Костючок Вікторія 1 місце
Сержант Даніл-Духовна Діана 2 місце
Долуман Артем-Кошова Вікторія 2 місце
Трофімов Максим-Момот Лєра 3 місце

Ювенали 1 дебют
Дробін Вадим-Дивнич Тетяна 1 місце
Сержант Даніл-Духовна Діана 1 місце
Долуман Артем-Кошова Вікторія 1 місце

Ювенали 2 школа
Кухарець Дмитро-Гладун Діана 1 місце

Ювенали 1+2 соло школа
Черниш Цвєтана 1 місце
Осетюк Катерина 1 місце
Момот Лєра 1 місце
Гладун Діана 1 місце
Скиба Ірина 1 місце
Бойко Аріна 2 місце
Дивнич Тетяна 2 місце
Циганенко Анна 2 місце
Сержант Даніл 3 місце
Рімша Уляна 3 місце
Семезенко Юлія 3 місце
Панасенко Ярослав 3 місце
Солтисік Богдана 3 місце
Іванцова Світлана 3 місце

Юв.1 N
Четвертак Дмитро-Черниш Цвєтана 4 місце
Трофімов Максим-Момот Лєра 6 місце

Юв.2N
Кухарець Дмитро-Гладун Діана 2 місце

Юв. 1+2 соло N
Осетюк Катерина 2 місце
Гладун Діана 3 місце
Скиба Ірина 6 місце
Момот Лєра 9 місце
Солтисік Богдана 11 місце

Юніори 1+2 соло N
Басюк Анна 1 місце
Чумаченко Анна 6 місце

Юніори 1+2 соло дебют
Чумаченко Анна 2 місце

Юв.1+2 соло Е St
Басюк Анна 2 місце

Юн.1+2 E LА
Ісаєв Ярослав-Мартинова Дарія 3 місце
Барабан Назар-Олійник Єлизавета 4 місце

Юн.1 E ST
Ісаєв Ярослав-Мартинова Дарія 3 місце
Барабан Назар-Олійник Єлизавета 4 місце

Юн.2DST
Ісаєв Ярослав- Мартинова Дарія 1 місце

Молодь + Дорослі D ST
Ісаєв Ярослав-Мартинова Дарія 3 місце

ДетиN
Старобор Владислав-Костючок Вікторія 1 місце

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (27.12.2015)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar