Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Новорічний калейдоскоп у ЦДЮТ

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

24 грудня 2015 року у актовій залі Долинського центру дитячої та юнацької творчості святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і керівниками гуртків новорічних прикрас, до дійства, яке відбувалося безпосередньо на святковому ранку.

На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, герої всім дітям відомих сьогодні мультиків: Сімка, Даша і Мавпочка-Черевичок, Монстрики і Клодін Вульф .

Снігуронька разом із Дідом Морозом водили з гуртківцями хороводи, співали пісень, розгадували загадки та грали в цікаві ігри.

Культорганізатор ЦДЮТ Гапонова О.О., яка підготувала сценарій, практичний психолог Зотова О.В., акомпаніатор Корнієнко І.І., вихованці гуртків «Вузликове плетіння», «Народна іграшка», «Рельєфна вишивка», «Лідер» Гапонова Марина, Андрієнко Валерія, Кошева Людмила, Кухарець Руслан, Степанко Богдан своєю акторською грою створили незвичайну святкову атмосферу в залі. Діти із захопленням декламували вірші, весело танцювали та брали участь в іграх.

Вихованці гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник Ісаєв С.Б.) Мартинова Даша й Ісаєв Ярослав забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям. А юні танцівники із гуртка спортивного бального танцю «Шанс» (керівник Бойко В.Ю.) продемонстрували майстерність у виконанні танцю Монстриків та «Ча-ча-ча» під чарівну українську мелодію і ще раз довели, що ми, українці, вміємо гідно відзначати свята. Нехай цей Новий рік принесе усім нам мир і злагоду, благополуччя й спокій!!!

  

  

  

Директор ЦДЮТ Ірина Марущак

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (24.12.2015)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar