Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Новорічні перемоги маленьких танцівників із Долинщини

36 вихованців гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник Сергій Ісаєв) 25 грудня 2016 року взяли участь у обласних змаганнях «Новорічний Карнавал. Перші Кроки» у м. Кропивницький та вибороли 23 золотих, 15 срібних і 14 бронзових медалей.

 

ВІТАЄМО МАЛЕНЬКИХ ТАНЦЮРИСТІВ ДОЛИНЩИНИ, ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ СВІЙ КРАЙ, ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТА СВОГО ПЕДАГОГА ЗДОБУТКАМИ І ПЕРЕМОГАМИ!

Бебі (3-4 роки) соло дебют
Лещук Діана – 1 місце
Колісник Дар’я – 1 місце
Солонько Марія – 1 місце
Колосінська Анастасія – 2 місце

Бебі соло дебют
Литвиненко Вікторія – 1 місце
Довгаль Матвій – 1 місце
Лещук Діана – 2 місце
Кетлер Марія - 2 місце
Колісник Дар’я – 2 місце
Сімонеску Софія Марія  – 3 місце
Солонько Марія – 3 місце
Колосінська Анастасія – 3 місце

Бебі соло школа
Черниш Єва – 1 місце
Литвиненко Вікторія – 2 місце

Діти соло дебют
Данілов Максим – 1 місце
Чабан Анастасія – 1 місце
Строіч Емма - 2 місце
Кириченко Вероніка – 3 місце
Кобзар Єва – 3 місце

Діти соло N
Піліпенко Софія – 2 місце
Чумаченко Євгенія – 3 місце
Рогатюк Софія – 4 місце
Бойко Аріна – 5 місце
Черниш Єва – 6 місце

Діти соло школа
Рогатюк Софія – 1 місце
Чумаченко Євгенія – 1 місце
Бойко Аріна – 1 місце
Куксенко Кароліна – 1 місце
Піліпенко Анастасія – 3 місце
Данілов Максим – 3 місце

Діти школа
Кумпан Гліб – Рогатюк Софія – 1 місце
Довгаль Матвій - Черниш Єва – 1 місце
Данілов Максим – Варенюк Єлизавета – 1 місце

Ювенали 1  Е клас (Латина)
Сержант Даніл – Духовна Діана – 1 місце

Ювенали 1  Е клас (Стандарт)
Сержант Даніл – Духовна Діана – 2 місце

Ювенали 1 соло школа
Дивнич Тетяна – 1 місце
Кошова Вікторія – 1 місце
Панасенко Ярослав – 1 місце
Чумаченко Діана – 2 місце
Добровольська Софія – 2 місце
Куксенко Кароліна – 3 місце

Ювенали 1 соло школа
Дивнич Тетяна – 1 місце
Добровольська Софія – 2 місце
Чумаченко Діана – 3 місце

Ювенали 1 школа
Панасенко Ярослав – Бойченко Лілія – 1 місце
Кумпан Гліб – Рогатюк Софія – 2 місце

Ювенали 2 школа
Панасенко Ярослав – Бойченко Лілія – 1 місце

Ювенали 1 соло дебют
Кобзар Єва – 2 місце
Хромчак Софія – 3 місце
Хрочак Діана – 3 місце

Ювенали 1+2 соло N
Дивнич Тетяна – 3 місце
Старобор Вадим – 5 місце
Кошова Вікторія – 6 місце

Ювенали 1 соло Е клас (Стандарт)
Черниш Цвєтана – 2 місце
Ювенали 1 соло  Е клас (Латина)
Черниш Цвєтана – 2 місце
Дивнич Тетяна – 4 місце

Юніори 1+2  СОЛО N
Осетюк Катерина –  1 місце  

Юніори 1+2  СОЛО Е (Латина)
Осетюк Катерина – 3 місце

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (25.12.2016)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar