Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Новорічні гостини у Центрі дитячої та юнацької творчості

Запах Нового року кружляв у повітрі 23 грудня 2016 року в актовій залі ЦДЮТ під час проведення розважальної новорічної програми «Новорічні гостини» для вихованців гуртків позашкільного навчального закладу.

На кожного, хто завітав на свято (а всього зібралося майже 100 дітей) чекала цікава розважальна програма, конкурси, хороводи, новорічні пісні, вітання від Діда Мороза (акомпаніатор Корнієнко І.І.) та Снігуроньки (Василишина Яна), і ,звісно ж, гарний настрій. 

Розпочалося свято привітанням директора ЦДЮТ Марущак І.М., яка побажала гуртківцям та їхнім батькам у новому 2017 році нових творчих злетів, здобутків, звершень і перемог. Автор (керівник гуртка Білик О.В.) розповіла гуртківцям справжню казку, без якої неможливе свято. Вона є частиною магії Нового року. А інтрига цієї казки полягала в тому, що Пані (культорганізатор Гапонова О.О.) зовсім нічого не знала про Новий Рік. До неї в гості приходили лісові мешканці: Білочка , Лисичка, Зайчик , Сімка і все бідкалися, де подівся Півник – символ Нового 2017 року. 

Також до Пані з чарівними танцями завітали зайченята (вихованці гуртка спортивного бального танцю «Бомонд», керівник Ісаєв С.Б.) та сніжинки (вихованці гуртка народно-сценічного танцю) зі своєю Хурделицею (керівник гуртка Польова Н.С.). Лисичка запросила поспівати для Пані вихованців вокального гуртка «Горицвіт» (керівник Реп’яшник Л. А.).

Кульмінаційним моментом була поява Півника, який допоміг погукати Діда Мороза та Снігуроньку і запалити разом з ними Ялинку.

Магія Нового року триває. Пам'ятаймо, що бажання, загадані в новорічну ніч, обов'язково збудуться. Нехай новорічний вогник, запалений в серцях, грітиме кожного впродовж наступних новорічних та різдвяних свят!

Щастя всім, здоров’я і миру!!!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.12.2016)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar