Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Нові перемоги інтелектуалів

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи 21 грудня 2016 року відбувся щорічний районний конкурс-захист творчих науково-дослідницьких робіт «Vivat, інтелект!» Цьогоріч на конкурс-захист було представлено 6 цікавих пошукових робіт слухачів секцій Наукового товариства школярів ЦДЮТ Долинського району.

Паламарюк Максим, слухач секції «Вибрані питання інформатики» (керівник Карявка С.С.), посів І місце у секції точних наук за роботу «Ханойські вежі засобами V python».

Роботу «Діофантові рівняння» презентував Коваленко Едуард, слухач секції «Математика» (керівник Бурлаченко О.В.) і зайняв ІІ місце.

У філологічній секції І місце виборола Богащенко Анастасія за роботу «Функціонування української мови як державної у Долинській: стан, проблеми, перспективи» (керівник Толмач Н.І.). ІІ місце - Шевченко Олександр (керівник Крайнєва Н.В.) за роботу «Лексичні і граматичні помилки у мовленні долинчан».

Спільну роботу «Володимир Винниченко: письменник, революціонер, людина» презентували Малашкевич Яна та Диновська Світлана (керівник Ламанов С.А.) у секції історичного та географічного краєзнавства і здобули ІІ місце.

Рева Олександр, слухач секції «Хімія» (керівник Дорошенко Л.М.), за пошуково-дослідницьку роботу «Чіпси – користь чи шкода?» отримав ІІ місце.

Вітаємо з перемогою юних науковців та їхніх наставників! Так тримати!


Доповнення 29.12.2016 року

Конкурс-захист творчих наукових дослідницьких робіт «Vivat, інтелект!»

З метою виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки у розвитку творчості та самореалізації, постійного її духовного самовдосконалення та задоволення потреб у професійному самовизначенні, учні Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка школи взяли участь у районному конкурсі-захисті творчих наукових дослідницьких робіт «Vivat, інтелект!»

Синюк Карина в секції історико-географічне краєзнавство захищала роботу «Сучасні дослідження ботанічного заказника Блакитний льон», керівник – вчитель географії, Стеблина О.О. (ІІ місце).

Москалик Карина в природничій секції з роботою «Дослідження миючих засобів», (ІІ місце), Фрідрік Анастасія з роботою «Загадкові ласощі» та Оврашко Вікторія «Вирощування кристалів лимонної кислоти» (ІІІ місце), керівник – вчитель хімії, Іванова Л.В.

Топузов Володимир та Наумов Володимир в математичній секції з роботою «Чотириканальний підсилювач низької частоти своїми руками», вибороли І місце, керівник – вчитель фізики, Бірчина І.О.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (29.12.2016)
Переглядів: 113 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar