Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Не пити, не курити, а здоровим жити

Основним правом людини є право на життя. Це право, яке не може відбиратись чи поновлюватись. В сучасному житті є три вороги , які забирають більше життів і приносять більше лиха, ніж усі війни разом узяті: алкоголізм, тютюнокуріння та наркоманія. Кожен з нас, педагогів, повинен розвивати серед наших вихованців вміння відстоювати власні переконання та оцінювати свої вчинки, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя.

З метою попередження вживання учнями алкоголю, тютюну та наркотиків 12 лютого 2018 року на базі КЗ «НВК «Долинська гімназія загальноосвітня школа №3 Долинської районної ради», де працюють гуртки «Жива скарбниця», «Рельєфна вишивка», «Квілінг» та «Бісероплетіння», практичним психологом КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» Рамазановою Т.З. був проведений захід «Не пити, не курити, а здоровим жити». 

У ході заходу вихованці гуртків дізналися про вплив шкідливих звичок на організм людини, брали активну участь в рольових іграх, пов’язаних із ситуаціями щодо вживання алкоголю,тютюну та наркотиків. Виконали творчу роботу, в якій намалювали обличчя людини, яка має шкідливі звички та людину, що веде здоровий спосіб життя і порівняли свої малюнки.

На завершення заходу всі утворили коло і відштовхнули кульки, які символізували зло для усього людства (куріння, алкоголь та наркотики), дружно озвучили гасло «Ні» - всім шкідливим звичкам на землі!»

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (12.02.2018)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar