Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Не хвались, ідучи в бій, а хвались, ідучи з бою

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу.

Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, Батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні паростки віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

Вибір дати 14 жовтня для Дня захисника України є історичною традицією вшанування українського війська на Покрову. Тому в КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради» адміністрацією школи та класними керівниками були проведені заходи, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. 

А також напередодні свята учні та вчителі школи провели загальношкільний захід «Козацькі забави». З привітальним словом до присутніх учнів, батьків, вчителів звернулися директор школи Бойко Галина Іванівна та колишній випускник, учасник АТО Дяченко Юрій Миколайович.

Вміло керували дійством вчителі Гриценко О.І., Кириченко С.П., Федорова Ю.О., Нечипоренко Г.М. Команди презентували себе дружнім озвучуванням девізу та речівки. У вирі захоплюючих конкурсів: біг у мішках, естафета зі спорядженням гравця, перетягування канату, подолання перешкоди, хода навприсядки з м’ячем, перемогу вибороли учні 6-А класу, класний керівник Макачева В.А. Інші команди фінішували з мінімальним відривом. Всі присутні отримали незабутні враження, позитивні емоції. Грамоти учасникам вручив наш гість – герой, учасник АТО.

Після змагань, свято продовжувалось: через Дяченка Ю.М., члена спілки ветеранів АТО «Захисник», учні передали посильну допомогу та дитячі малюнки воїнам, які знаходяться на сході країни, побажали скорішого закінчення війни та мирного неба.

А 11 жовтня діти та вчителі школи приєдналися до акції збору гуманітарної допомоги бійцям, яку ініціювала районна державна адміністрація та районна рада. Допомогу в зону АТО буде відправлено волонтерами Долинського району та приурочено до Дня Козацтва. Хочеться подякувати нашим найменшим школярикам, учням 1-4 класів, та їхнім класним керівникам, які взяли активну участь у заході.

Святкування Дня захисника України має стати доброю традицією для наступних поколінь українських патріотів, тому що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (14.10.2017)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar