Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Не будь байдужим, нехай у всіх буде свято!!!

День Святого Миколая з нетерпінням чекають діти, адже це свято подарунків та сюрпризів. Для учнів КЗ «Долинська ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» ще й день коли ми самі приносимо подарунки та даруємо добрий настрій іншим дітям. Бо традиційно наш учнівський комітет долучається до районної акції «Даруємо книгу» та «Моя іграшка тобі». 

У нашому закладі надзвичайно чуйні та уважні діти. До заходу долучилися абсолютно всі учні школи. Та хочеться відзначити приміром Стешенко Дашу та Антона Тофана, учнів 5-го класу, класний керівник Ковальчук Ю.О., які принесли до школи чимало своїх улюблених іграшок, мовляв їм не шкода розлучитись із ними заради доброго настрою інших дітей, які, можливо, у День Св. Миколая перебували в лікарні, або не мають змоги взагалі отримати на свято подарунки, сюрпризи. Медвідь Юлія разом з Валентиною Даниленко, Романівська Світлана (9 клас) та Тетяною Кучеренко (10 клас) принесли одяг, розвиваючі ігри – все для малят! 

Учні також відвідали дитяче відділення денного стаціонару Долинської ЦРЛ. Передали частину зібраних іграшок хворим дітям, які знаходяться у лікарні та пригостили їх солодощами, які придбали учні 8-А класу, класний керівник Бірчина І.О.

Керівник відділення Сергій Остапчук разом з медичним персоналом були розчулені такою увагою учнів, хоча така співпраця учкому та даного відділення існує вже не перший рік. Задоволення отримали і діти, які перебували того дня в лікарні, і їх батьки і ми - адже робити добро це так приємно.

Яна Василишина, заступник голови учкому КЗ «Долинська ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.12.2017)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar