Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Не будь байдужим, нехай у всіх буде свято!!!

Учнівський комітет школи традиційно долучився до районної акції «Даруємо книгу» та «Моя іграшка тобі» і приурочили їх до Дня Святого Миколая. 

Активну участь в акціях прийняли учні: Наумов Віталій та Володимир (5-А та 10 класи), Сиротенко Назар (6 клас). Михайленко Віталіна, Соколовська Діана, Лазарчук Мирослава (учениці 10 класу) пошили іграшки своїми руками і разом з іншими учасниками акції подарували їх у відділення  дитячої районної лікарні.


Зігріймо в долоньках дитячі серця!

Вже стало гарною традицією в Долинському районному парламенті дітей щороку, напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят, проводити благодійні акції «Даруємо книгу» та «Моя іграшка – тобі» для дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей із сімей з важким матеріальним становищем, дітей із багатодітних родин.

До акцій цього річ долучилися члени органів учнівського самоврядування Ганнівського НВК, КЗ «Гурівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та міських загальноосвітніх шкіл, розуміючи, що в час війни і кризи, складних життєвих ситуацій, важливо залишатися добрими, співчутливими, щирими, справжніми Людьми з великої літери.

Зібрані іграшки в Ганнівці було подаровано дитині-інваліду Крокві Олексію, за що він і його родина дуже вдячні. Книги передано до шкільної бібліотеки. А старшокласники міських шкіл пошили іграшки своїми руками і разом з іншими учасниками акції подарували їх хворим малятам, які перебували у дитячому відділенні Долинської центральної районної лікарні.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.12.2016)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar