Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!

Неможливо без хвилювання і сліз дивитися на події, які охопили Схід країни, де замість дзвінкого дитячого сміху «говорять гармати». 

І саме в цей нелегкий час Україна-мати бачить своїх синів вірними обов’язку перед Батьківщиною.

Щоб нічого не забувалось і ми знали в обличчя своїх захисників, в Долинській ЗШ № 2 в музеї А.С.Макаренка відбулася зустріч із учасниками АТО, жителями міста Долинська та випускниками нашої школи Потаповим Павлом Олексійовичем та Цериля Геннадієм Віталійовичем. 

Павло Олексійович служив в 1978 частині, 55 окремої артилерійської бригади, обслуговував противотанкову гармату МТ-12. 

Геннадій Віталійович в окремій 17 танковій бригаді, батарея управління артилерійських розвідників. Нині вдома, пенсіонер, душею там, разом з іншими волонтерами Долинщини ремонтує техніку та відправляє її на фронт.

18 листопада 2016 року учні 5 класу: Сербенюк Ліза, Марченко Олег, Крижевська Кіра, Ярмошенко Настя, Потушинська Настя, Собка Євгенія, які відвідують гурток історико-краєзнавчого напрямку, разом із завідувачем музею Пістрюгою С.В. провели Урок Мужності «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» для учнів 7, 10 та 11 класів. Затамувавши подих, слухали діти про те, що довелося побачити і пережити воїнам, захищаючи нашу країну. А розповідь про життя дітей, які знаходяться на окупованій території нікого не залишила байдужими.

Закінчився урок, а учні ще довго не розходилися - розпитували, дякували гучними оплесками нашим захисникам та зробили фото на згадку.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (18.11.2016)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar