Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Національно-патріотичне виховання у системі роботи КЗ «ЦДЮТ Долинської районної ради»

5 лютого 2018 року з метою аналізу та узагальнення діяльності колективу закладу щодо організації та ведення роботи з національно-патріотичного виховання відбулося засідання педагогічної ради на тему «Діяльність педагогічного колективу закладу з національно-патріотичного виховання гуртківців». 

В ході обговорення методист Гасаненко О.С. розповіла про систему роботи закладу з даного питання.

Зосередив увагу на аспектах національно-патріотичного виховання у процесі туристсько-краєзнавчої роботи керівники гуртка «Пішохідний туризм» Устенко В.М. 

Про роботу Долинського Районного парламенту дітей як лабораторії патріотичного виховання звітувала координатор РПД Микитенко С.А. 

Керівник гуртка «Макраме» Білик О.В. наголосила на особливій ролі особистості керівника гуртка у формуванні національної свідомості вихованців. 

Керівник гуртка «Освітянське музеєзнавство» Пістрюга С.В. ознайомила присутніх з історико-краєзнавчою роботою як засобом національно-патріотичного виховання школярів.

Для педагогічного колективу нашого закладу патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Щоб досягти бажаних результатів у вихованні унікальної особистості, педагог зобов’язаний бути яскравою, неповторною людиною, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої культури. 

Кожен керівник гуртка має широкі можливості створення власної системи роботи, своєї концепції викладання. Але які б методи і прийоми ми не вибирали, головним завданням в роботі кожного педагога повинно бути – виховання Людини з великої літери.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (05.02.2018)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar