Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Національно-патріотичне виховання – інструменти дотику до формування особистості гуртківця позашкільного навчального закладу

23 березня 2016 року у ЦДЮТ Долинського району відповідно до річного плану роботи відбулося засідання педагогічної ради на тему «Національно-патріотичне виховання – інструменти дотику до формування особистості гуртківця позашкільного навчального закладу». 

Метою педагогічної ради було з’ясувати проблеми, шляхи та способи вдосконалення роботи з національно - патріотичного виховання гуртківців, напрацювати й обговорити пропозиції щодо удосконалення національно-патріотичного виховання в закладі, урізноманітнити форми і методи у виховній та навчальній діяльності ЦДЮТ, формувати національно - патріотичні компетенції вихованців закладу, ознайомитися з досвідом роботи керівників гуртків з питань змісту, напрямів, технологій, умов формування і розвитку національно - патріотичних почуттів вихованців.

Педагогічна рада пройшла у формі круглого столу, де всі учасники мали змогу висловити власну думку .

На початку педради методист Гангур В.В. розкрила питання актуальності національно - патріотичного виховання підростаючого покоління в сучасному суспільстві.

Керівники гуртків Рева С.В., Бельська В.А. та акомпаніатор Корнієнко Р.М. поділились досвідом роботи щодо використання інноваційних форм та методів у роботі з вихованцями.

У ході педради керівники методичних формувань Гетманець Д.В., Дзюба І.О. та Гасаненко О.С. презентували присутнім роботу над проектами «Віночок – символ України»(МО керівників гуртків декоративно – ужиткового напрямку), «Від роду - до народу, від народу – до нації» (методична секція «Сузір’я»), «Три проблеми – одне рішення» (фокус - група «Вектор»).

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.03.2016)
Переглядів: 194 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar