Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

На варті Батьківщини

«На варті Батьківщини» - під такою назвою 20 листопада 2017 року на базі Долинського педагогічно-меморіального музею А.С. Макаренка і 21 листопада 2017 року в актовій залі КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» відбувся виховний захід до Дня Гідності та Свободи, який підготували та провели діти, що відвідують історико-краєзнавчий гурток закладу позашкільної освіти (керівник Пістрюга С.В.).

На захід були запрошені учасники АТО Олександр Литвиненко, Олександр Ризанін, Ігор Ромашов та Євген Левченко. Присутні діти з гуртка «Стань творцем свого життя» (керівник Удовіченко І.П.), фольклорного гуртка «Посмішка» (керівник Гапонова О.О.), учні КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської райради» та КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Долинської райради» пригадали події 2013-2014 років, вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Ведучі навели страшні факти проведення АТО на сході нашої країни, гості ділилися спогадами, діти співали патріотичні пісні. 

Сьогодні українські воїни стоять на варті нашої країни. Ми завжди шануватимемо і пам’ятатимемо їх звитягу й мужність, а полеглі герої завжди житимуть у наших серцях і пам’яті. Ми не маємо права забути про них, і ми маємо право жити в мирній країні!

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (21.11.2017)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar