Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

На Святого Миколая Божа іскорка засяє

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбинку, повну сміху
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Керівник гуртка «Творча майстерня» Дзюба І.О. теж вирішила подарувати своїм вихованцям та їх батькам радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій. Ірина Олександрівна провела заняття у формі творчої майстерні для дітей та їх батьків.

Присутні почули розповідь про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя.

У ході заняття діти разом з батьками прикрасили новорічні чобітки для подарунків та виготовили для учасників антитерористичної операції на сході країни подарунки у формі янголів. Написавши побажання на паперових фігурках янгола, діти опустили їх у символічну скриньку для листів.

Наприкінці заняття онук Святого Миколая (вихованець гуртка Дзюба Олексій) роздав учасникам заходу подарунки: цукерки та фігурки янголів.

Хоч від смерті Миколая – чудотворця минуло понад півтори тисячі років, але його любов до ближнього щоразу відроджується у зимові дні, коли він щедро обдаровує всіх дітей.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.12.2016)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar