Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Молодь на шляху до Європи

Європейський Союз сьогодні – це об’єднання держав Європи, створене на основі загальнолюдських і демократичних цінностей задля досягнення стабільності, миру та процвітання. Він є унікальним утворенням. Адже, залишаючись незалежними суверенними державами, його члени заснували спільні інституції задля розв’язання питань, що становлять їхній спільний інтерес.

Традиційно у березні щороку проходить обласний відкритий конкурс проектів «Крокуємо до Європи» в рамках проекту «Європа без кордонів».

Цьогоріч 23 березня у черговому конкурсі взяли участь 22 євроклуби області.

Учасників конкурсної програми привітали директор комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» - Суркова Г.П., начальник управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації – Останній В.М. і побажали лідерам євроклубів перемоги у конкурсі проектів.

Протягом останніх років вихованці гуртка «Євроклуб «Діалог» є постійними учасниками та неодноразовими переможцями вищезгаданого конкурсу. Лідер євроклубу Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Василишина Яна (керівник Удовіченко І.П.) на розгляд журі представила власний проект на тему «Молоді та зелені» над яким вона працювала 10 місяців.

Вироби з пластику зокрема пляшки ввійшли у наше життя різко й надовго. На дуже довго. Це корисна ємкість, водночас дуже підступна. Адже вислів – нема нічого вічного, не про неї. Пластикова тара має дуже тривалий термін розпаду. Отож, постають одвічні питання – що робити, як вберегти природу від забруднення.

У ході презентації Яна ознайомила присутніх з етапами реалізації проекту та продемонструвала вироби з пластикових пляшок, які були виготовлені разом з її мамою Ольгою Василишиною.

Завершилась презентація словами поетеси Наталії Гузнак: 

Скільки функцій ще корисних пляшка всім нам принесе.
Треба тільки постаратись і фантазію ввімкнути,
Пляшка, друзі, як захочеш може і корисною бути.

Василишина Яна визнана переможцем відкритого обласного конкурсу проектів «Крокуємо до Європи» та нагороджена Диплом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, управління освіти Кіровоградської міської ради, Ради євроклубів Кіровоградщини.

Вітаємо Яну та її наставника з перемогою і бажаємо їм нових звершень та творчих злетів!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.03.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar