Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Міжклубні змагання зі спортивних бальних танців "BOMOND DANCE CUP - 2017"

Вже вдруге гостинна долинська земля приймала у себе юних танцівників із Кіровоградщини та Дніпропетровщини. 18 березня 2017 року на базі КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» відбулися міжклубні змагання зі спортивного бального танцю "BOMOND DANCE CUP - 2017". Організатором змагань був Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району і зокрема керівник гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» Ісаєв С.Б.

Усіх учасників (а їх цьогоріч було 167) із спортивних клубів Кропивницького, Кривого Рогу, Помічної та Долинської, їх наставників, батьків і глядачів привітали заступник голови районної ради Бабенко Л.В. і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гадірова О.В. Вони побажали дітям перемог, здійснення мрій та мирного неба над нашою Україною.

Змагання складалися з двох частин і тривали з 9.00 до 17.00. Всі танцюристи були нагороджені медалями відповідно до набраної кількості балів. Краща пара в кожній віковій категорії отримала кубок. 

Найбільшу кількість перемог здобули вихованці нашого позашкільного навчального закладу – члени гуртка спортивного бального танцю "Бомонд" (керівник Ісаєв С.Б.)

Щирі слова подяки за допомогу в організації та проведенні змагань висловлюємо, насамперед, голові ФГ «НАШ ДОМ» Рогатюку О.А. за надану спонсорську допомогу та грошові винагороди кращим із кращих танцюристів у всіх спортивних категоріях. Дякуємо батьківському комітету наших «бомондівців», які щодня переймаються проблемами і тішаться перемогами своїх дітей, та директору КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» Матвійчук Т.В. за те, що гостинно прийняли учасників змагань у стінах своєї школи. 

Директор ЦДЮТ Долинського району Ірина Марущак

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (18.03.2017)
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar