Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Ми відкриваємо Шевченка

9 березня Україна відзначає 203-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України, Тараса Григоровича Шевченка. Попри час, Шевченко не віддаляється, не бронзовіє. Він – апостол правди – живий!

Про те, у чому криється його феномен, його дивна незбагненність йшлося на виховному заході «Ми відкриваємо Шевченка», який пройшов у стінах Долинського центру дитячої та юнацької творчості. 

Вихованці гуртка «Євроклуб «Діалог» (керівник І.Удовіченко) презентували ровесникам, їх батькам та педагогам позашкільного навчального закладу пошукову роботу «Шевченко і кохання», члени гуртка «М’яка іграшка» (керівник В.Попович) – проект «Композиція до вірша Т.Г.Шевченка «Тече вода з-під явора». Пісню на слова Кобзаря «Зацвіла в долині червона калина» виконала Філоненко Богдана, вихованка гуртка «Горицвіт» (керівник Реп'яшник Л.А.), а діти, які навчаються у фольклорному гуртку «Посмішка» (керівник Гапонова О.О.) продемонстрували інсценізацію поезії «Тополя».

 

 

Сподіваємося, що живе щире слово Тараса торкнулося душі кожного з присутніх у залі, примусило задуматися та переосмислити багато з почутого і побаченого на виховному заході про життя і творчість великого Кобзаря.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (09.03.2017)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar