Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Ми - нащадки козаків!

Україна – це наша Батьківщина! Небо, вода, земля, і все що на ній знаходиться, росте і живе – це наш рідний край! І допоки б'ються наші серця, українські люди – це наш народ, зі своєю мовою і традиціями! 

Батьківщина як мати – це величина незмінна. Може змінюватися політична ситуація в країні, форма правління, навіть територія країни, але Батьківщина та її державність завжди потребували відданої праці і захисту, творчого будівництва й оборони.

Тому учні Долинській ЗШ № 2 ім. А.С.Макаренка 6 травня 2016 року вже традиційно розпочали перший етап Всеукраїнської патріотичної гри школярів України «Козацький гарт» та приурочили її перший етап до Дня Перемоги.

Завдання гри – відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвитку спортивних якостей та сили духу, для того, щоб коли прийде час, завжди бути на сторожі кордонів своєї держави. 

З привітальним словом до учасників змагання звернулася директор школи Бойко Галина Іванівна і побажала мирного неба над головою та досягнень в навчанні. 

Під час першого етапу гри, учні змагалися в здачі рапортів та конкурсі строю і пісні. Другий етап гри «Козацький гарт» відбудеться у літньому таборі відпочинку. 

Такі спортивні змагання як «Козацький гарт» дають величезну можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди. Гра вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Завдяки цікавій програмі та дружній підтримці активних уболівальників і батьків на заході панувала азартна та цікава атмосфера дружніх змагань. 

Підводячи підсумки, журі та директор школи відмітили добру підготовку усіх команд, та вручили учасникам змагань грамоти.

Ми розуміємо що виховання справжніх патріотів – це довготривалий процес і розраховувати на швидкий результат не варто. Але в нас є впевненість у власних силах і роботу у цьому напрямі вже розпочато.

 

Учнівський комітет та адміністрація Долинської ЗШ № 2 ім. А.С. Макаренка

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (06.05.2016)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar