Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Методична служба розпочала свою роботу

Новий навчальний рік розпочався! Одразу в роботу включилися педагоги ЦДЮТ Долинського району. Відповідно до плану роботи Центру на 2016/2017 н.р. відбулося засідання методичної студії на тему «Компетентнісний підхід до виховної роботи. Складові компетентнісного підходу у вихованні».

Заступник директора з навчально-виховної роботи, голова студії, Леонтьєва І.В. у своєму виступі ще раз довела, що компетентність не зводиться тільки до знань, окремих умінь і навичок, а належить до сфери складних умінь і якостей особистості. Враховуючи мету компетентнісної освіти зі створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, керівники гуртків прийшли до спільної думки про те, що саме компетентнісний підхід спрямовує навчально-виховний процес на формування і розвиток компетентнісного, готового до сьогоднішніх реалій, покоління.

У ході засідання методист ЦДЮТ Гангур В.В. окреслила основні напрямки організації виховної роботи у поточному році.

Керівник гуртка-методист Гасаненко О.С. ознайомила присутніх з новинками педагогічної літератури та Інтернет-ресурсами.

Цього ж дня відбулися засідання МО керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, методичної секції «Сузір’я» та фокус-групи «Вектор», на яких була проаналізована робота методичних формувань за минулий рік та визначені завдання на 2016/2017 н.р.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (15.09.2016)
Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar