Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Мешканці країни Дитинства

День відкриття табірної зміни
в КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради»

Ми веселі, жартівливі,
Любимо пісні і сміх.
Свою радість на дозвіллі –
Ділим порівну на всіх.

Літо! Літечко! Тепло, сонячно, гарно! Та ні… Не просто гарно, а чудово, казково, незвичайно, незабутньо! Така благодать на землі, коли приходить чарівне літечко. Літо – це пора такого довгоочікуваного відпочинку, це пора нових вражень і зустрічей, спекотна пора організації найрізноманітніших заходів: конкурсів, шоу, фестивалів, змагань, забав. 

«Назустріч мріям» – саме під такою назвою відкрилася табірна зміна літнього сезону в нашому дитячому пришкільному оздоровчому таборі «Сонячна республіка», який працює на базі КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради». Діти полюбляють організований відпочинок, адже вони можуть відпочити від шкільних турбот, мають можливість поспілкуватися, позмагатися, побувати на лоні природи, розвивати свої творчі можливості. Романтика, гра, мрія, повинні супроводжувати дитину повсякчас.

У святковому заході взяли участь дітлахи та їх вихователі. Урочиста лінійка розпочалася з переклички загонів « Посмішка», «Дзвіночки», «Сонечка», «Долинчани» та інші, кожен загін весело презентував свою назву, речівку, емблему.

Звертаючись до хлопчиків і дівчаток, директор школи Бойко Г.І. та начальник табору Стеблина О.О. привітали їх з відкриттям табірної зміни, висловили побажання набратися якомога більше сил, знайти багато друзів, добре відпочити, стати активним учасником в різноманітних заходах а педагог організатор Федорова Ю.О. ознайомила з планом роботи табору, досить насиченим різними культурними, спортивними і мистецькими заходами, в яких дітям надано великий простір для творчості .

Продовженням урочистостей стала концертна програма. В ході якої члени загонів продемонстрували запальні таночки, веселі пісні та цікаві ігри.

Із задоволенням діти оформляли свої кімнати дозвілля та відпочинку.

Вихователі табору, з метою вивчення інтересів дітей, провели анкетування «Що ти очікуєш від оздоровчого пришкільного табору? Твої пропозиції». 

Після відкриття табору «Сонячна республіка» до нас завітали гості - 20 державно-пожежна рятувальна частина Долинського району, провідний інспектор Долинського РВ управління ДСНС в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Вітченко А.В. та перше відділення пожежної частини. З метою навчання підлітків діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, прищеплення учням навичок безпечної поведінки під час пожеж, природних та техногенних катастроф. 

Рятувальники ознайомили учнів із засобоми, які використовуються рятувальниками в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Продемонстрували спецодяг, провели конкурси, вікторини. В доступній та цікавій формі познайомили з професією рятувальника. Перемогли в конкурсах найактивніші учні: Сиротенко Н., Фесенко С., Фесенко М. та Середенко М., вони отримали солодкі призи. 

Після смачного обіду, відбулася ігрова програма «Пісні карооке», на якій визначили найбільш співочих учасників конкурсу.

Відкриття табору стало справжнім святом, яке створило піднесений настрій мешканцям Країни дитинства.

Начальник табору О.Стеблина

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (01.06.2018)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar