Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Мандри в пошуках України

Учні КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім.А.С. Макаренка Долинської районної ради» разом із працівниками районної бібліотеки для дорослих долучилися до обласного тижня поетичного читання «Мандри в пошуках України», який проводиться до 120-річчя від народження Євгена Маланюка з метою популяризації його творчості.

Євген Маланюк – один із найпомітніших українських поетів ХХ ст., наш письменник – земляк, поет, публіцист, якому судилася терниста письменницька доля .

Літературний екскурс «Муза болю, сумління і гніву», який пройшов 31 січня 2017 року в районній бібліотеці, познайомив присутніх з біографією поета, його творчим доробком. Учасники заходу переглянули відео про життєвий і літературний шлях поета, прослухали вірші поета «Творчість», «Високий ранок. Камінь не нагрітий» , «Стилет чи стилос?» у виконанні учениць Долинської ЗШ № 2 Тетяни Панченко, Москалик Карини, Фрідрік Анастасії.

Вірші Маланюка «Ми за життя горіли в пеклі» і «Історія» декламувала долинчанська поетеса Наталія Гузнак.

Поет вірив у майбутне України, у майбутне свого народу, її волю, незалежність, в те що нове покоління підніме прапор національної свідомості. Тому поезія Є.Маланюка, яка була незаслужено забута на довгі три десятиліття, особливо актуальна сьогодні.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (31.01.2017)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar