Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Макаренські дні в Долинській ЗШ №2, яка носить ім’я видатного педагога

У Долинській ЗШ №2 традиційно 13 березня святкується 129 річниця з Дня народження А.С. Макаренка, видатного українського педагога та письменника, ім’я якого носить наша школа. Він жив і працював на Долинщині в нищепочатковому залізничному училищі вчителем словесності, малювання і креслення та вихователем при інтернаті з 1911 по 1914 рік, залишивши помітний слід в історії нашого міста.

Макаренські дні традиційно розпочалися екскурсіями до музею А.С.Макаренка, які підготувала директор музею Пістрюга С.В. із вихованцями школи, під час яких, учні познайомилися із життєвим шляхом та роботою педагога. Учнівський комітет підготував тематичну виставку «Ідеї А.С.Макаренка на службі сучасної школи. На святковій загальношкільній лінійці «Яскраві сторінки життя А.С.Макаренка», відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника А.С.Макаренка.

Найкращою пам’яттю про А.С.Макаренка є практична діяльність з утілення в життя ідей великого педагога.

Сьогодення відкриває нові можливості, а відповідно, і перспективи вивчення педагогіки Макаренка, воно неодмінно та безпристрасно віддзеркалює її універсальний позачасовий виховний потенціал. Сучасні вітчизняні і не лише вітчизняні проблеми соціальної занедбаності дитинства, інтернаціональна педагогічна криза невблаганно повертають нас до педагогічних відкриттів, які зробив ще у 20-х роках минулого століття в українській провінції подвижник соціального виховання Антон Макаренко.

Використовуючи багату, невичерпну спадщину видатного митця, вчителі Долинської школи №2 гідно продовжують його традиції виховання дітей. З року в рік удосконалюють свою майстерність щоб з честю справитися із завданням, покладеним на них державою: виховати молоду зміну, яка з любов’ю в серці до своєї землі, до Батьківщини може збудувати процвітаючу державу вільних та заможних людей.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (13.03.2017)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar