Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Макаренська “Галактика талантів”

В Долинській ЗШ №2 ім. А.С.Макаренка вже традиційно, наприкінці навчального року, відбулося свято вшанування обдарованих дітей «Галактика талантів».

У цей день ми відзначали учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, району, області та стали переможцями і  призерами  олімпіад із базових дисциплін, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань, проявивши себе у громадському житті школи; вшановували їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, що виховують молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості. Звичайно, без їх підтримки та розуміння учні не були б такими успішними та впевненими.

Програма заходу була насиченою, емоційною та феєричною. Ведучі шоу – Воронов Артем та Шаповалова Аліна вміло керували дійством. Виконання душевних та щирих пісень торкнуло серце кожного. Та не тільки пісні стали подарунком для гостей. Танці першокласників, учнів 4-Б класу та учениці 8 класу Ващені Тетяни, зачаровували, давали змогу людським емоціям бути щирими та гучними. Глядачі не скупилися на оплески і підтримували школярів.

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор школи Бойко Галина Іванівна. Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, батькам - любов’ю, стараннями та турботою яких оточені щоденні зустрічі з дітьми.

Ми щиро бажаємо  учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо, знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового та невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе. Ти і тільки ти, юний друже, обираєш для себе шлях, по якому йти. Знання допомагають людині дістатись свого джерела, а не насолоджуватись чужим.

Ми впевнені, що ви ніколи не підете проти своєї совісті, не будете байдужими до долі своїх друзів, родини, України!

 

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (25.05.2016)
Переглядів: 156 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar