Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Майстер-класи відомих у Долинській майстрів декоративно-ужиткового мистецтва

10 вересня 2016 року на території МЦ „Червона Калина долинчани та гості міста поринули в атмосферу українського колоритного дійства, почастувалися смачними традиційними стравами, пограли у козацькі забави, насолодились обрядово-фольклорним дійством, відвідали майстер-класи відомих у Долинській майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомились із цікавими туристичними маршрутами району.

Усе це відбувалось у рамках районного фестивалю фольклору "FOLK Долинська", у якому щороку беруть участь педагоги-декоративники нашого ЦДЮТ. Ось і цьогоріч, як вимагав дрес-код заходу, у вишиванках та національному вбранні Попович В.Л., Гетманець Д.В., Леонтьєва І.В. та Дзюба І.О. представили на розсуд гостей свої роботи. Майстрині взяли участь у виставці-ярмарку та для всіх охочих провели майстер-класи, в ході яких запрошували дітей відвідувати гуртки.

Таким чином, керівники гуртків не лише популяризують народні ремесла, а й формують позитивний імідж позашкільного навчального закладу, що сьогодні, у період реформування системи освіти України є вкрай важливим. 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (12.09.2016)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar