Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

ЛІСНИК – НЕ ПРОФЕСІЯ, А СТАН ДУШІ

Ліси займають третю частину суші на планеті. Це природне багатство є запорукою екологічної стабільності, основою економіки і важливою частиною народного господарства країни. Дбайливе збереження національного скарбу - завдання всіх громадян в цілому і лісників зокрема. День лісника, який святкується у третю вересневу неділю, підкреслює всю важливість лісових угідь.

Лісові хащі почитали ще в давнину. Релігія друїдів заснована на символіці дерев, трав і чагарників. Слов'яни-язичники одушевляли дерева, поклонялися їх духам. У римлян було свято Лукар, яке подібне нашій Трійці. У цей день вони співали пісні, виголошували заклинання і мріяли про хороше. В Італії існує свято День дерева, яке схоже на День лісника.

Всі ці урочисті дати закликають берегти дерева від безжального знищення. Особливо актуально це в наші дні, так як вже весь світ задумався про екологічну ситуацію і можливі катастрофи.

Учасники міжрегіонального освітнього проекту «Прекрасні далі манять нас у похід», учні КЗ «Долинська ЗШ № 2 І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради», вже давно закохані в професію лісника та співпрацюють із працівниками дендрологічного парку «Веселі Боковеньки». Традиційно і цього року в День професійного свята діти завітали до лісового господарства із привітаннями. 

Ведучі заходу Москалик Каріна та Пшебильська Влада поздоровили всіх із професійним святом, наші невгамовні другокласники Варенюк Ліза та Данілов Максим привітали лісників танцем, старші учні – Середенко Марина запальною «Циганочкою», Дейнега Анастасія та Гальчук Аліна - «спортивним» танцем. Варенюк Артем для всіх читав гуморески. Привітальні пісні з побажанням мирного неба та здоров’я звучали у виконанні Фрідрік Анастасії, Собки Євгенії, Панченко Тетяни, Сойми Марії.

Живемо ми з вами в час серйозних потрясінь, на сході нашої країни точиться незрозуміла, страшна і підступна війна. Працівники «Веселих Боковеньок» не залишаються осторонь від цих подій. Вони займаються волонтерством, а Кобік Олексій та Федоренко Микола захищали кордони країни зі зброєю в руках. Для цих людей та всіх небайдужих, а також для свого тата, який зараз знаходиться в зоні АТО, Пшебильська Влада виконала пісню «Не твоя війна».
Завершив привітання працівників дендрологічного парку запальним українським гопаком, переможець 10 всеукраїнського зльоту юних екологів Березовський Максим.

Всім відомо гасло «Бережіть ліс!». Жителі країни повинні прислухатися до цих слів і задуматися про те, як вони поводяться в лісі, адже нам необхідні чисте повітря, ягоди, гриби та й просто місця для відпочинку.

Учасники міжрегіонального освітнього проекту «Прекрасні далі манять нас у похід», учні КЗ «Долинська ЗШ № 2 І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради», дякують працівникам дендрологічного парку «Веселі Боковеньки», зокрема директору – Підтиканій Г.В., та мають надію на подальшу співпрацю з цим творчим колективом. 

   

  

  

  

  

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.09.2016)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar