Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Культурно-мистецька акція «Майстри мистецтв-дітям»

8 листопада 2016 року в рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв-дітям» на базі КЗ «НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 Долинської районної ради» Кіровоградською обласною філармонією було проведено концертну програму мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти».

Від Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району в проекті у номінації «Хореографія» взяли участь вихованці гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник С. Ісаєв). Вальс «Дитячі фантазії» захопив увагу всіх без перебільшення глядачів. Діти в розшитих українськими орнаментами костюмах виконували танець з європейської програми під нашу ж українську мелодію.

А в номінації «Художнє слово» виступила Марина Гапонова, вихованка фольклорного гуртка «Посмішка», (керівник О. Гапонова), яка продекламувала вірш «Два ангели».

Окрім вихованців Центру в концерті взяли участь діти, які займаються у групах, що відносяться до сфери управління культури.

Хто представлятиме Долинщину у м.Кропивницький на гала-концерті визначить журі, на рішення якого чекають як педагоги позашкільного навчального закладу, так і їх вихованці.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (08.11.2016)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar