Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Краще гір можуть бути тільки гори…

Кажуть, що краще гір можуть бути тільки гори… У цьому ми мали можливість переконатись. Ми – це учасники міжрегіонального освітнього проекту «Прекрасні далі манять нас в похід!» гуртківці КЗ «Кіровоградський ОЦЕНТУМ» «Юні охоронці природи», учні КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради» та Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області, які в черговий раз відклали свої гаджети, взяли рюкзаки на плечі і «махнули» в Карпати.

Один раз захопившись красою і міццю природи, учасники проекту кожен рік повертаються до красот українських гір. 

Мотивацією туристично-краєзнавчої експедиції було почути, побачити якомога більше цікавого, отримати позитивні емоції та з добрим настроєм повернутися додому. І нам це вдалося! 

Скільки слів і надій, скільки пісень і тем, гори будять і звуть нас завжди повертатися!

Наш маршрут починався в селі Розгірче: наскельний монастир, Цисарське Урочище, річка Стрий. Гостинно розкрила для нас двері колиба Василя Стегури. Приємно, що сільський голова Розгірченської сільської ради Микола Маланія привітав учасників проекту.

Уричські скелі – місце розташування фортеці «Тустань», вразили нас своєю історією. Унікальне поєднання природних скель та дерев’яної архітектури, на висоті 40-80 м над рівнем долини, робить фортецю неприступною і водночас вражаючою, неповторною. Перебуваючи на території скель, учні могли відтворити в своїй уяві складні форми дерев’яної забудови, а також захоплювались чудернацькими кам’яними витворами природи.

У будь-яку пору року Карпати зачаровують своєю красою та величністю. Тож ми відвідали ще одне неповторне місце – водоспад «Кам’янка». Прохолодні потоки водоспаду вмить зняли нашу накопичену втому, наповнили позитивною енергією на довгий час. 

Десять днів подорожі промайнули наче пейзажі за склом стрімко летючого потягу. Час спливає швидко, тому що поруч добрі товариші. Якщо ви хочете перевірити на міцність дружні чи будь-які інші стосунки – гори найкраще місце для цього. Бувають такі ситуації, після яких просто неможливо залишитися звичайними знайомими. І це саме такий приклад. Ви відкриваєтесь одне одному, показуючи себе справжнього, робите речі, для яких раніше не вистачало якогось поштовху. Люди, які разом пройшли через випробування, починають краще розуміти однин одного. 

Про гори можна багато говорити, але краще – побачити їх на власні очі! Гори лікують, гори втішають, гори надихають, гори наповнюють жагою до життя! Правий був Володимир Висоцький: «лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал».

Тому готуємось до нових вражень і відкриттів. Продовження буде…

 

 

 

Учасники проекту та керівники Федоров В. та Стеблина О.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.11.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar