Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Координаційна рада лідерів учнівської молоді Кіровоградщини

3 березня 2016 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Координаційної ради Кіровоградського обласного парламенту дітей. Від Долинського району на зустріч були делеговані троє парламентарів: Григорова Олександра, Корчака Ірина та Лаврівська Тетяна на чолі з координатором РПД Зотовою Ольгою Валеріївною.

Головною темою зустрічі стало навчання правильного написання грандових проектів. На цьому питанні детально зупинялися усі викладачі Обласної Школи Лідерів: Фоменко А.Г., Войчук В.О. та Кордонська Л.М.

Координаційна рада закінчилася практичною частиною, у ході якої координатор Обласного парламенту дітей Хлєбнікова Катерина Вікторівна, підсумувавши увесь викладений за день матеріал, запропонувала усім учасникам поділитися на команди і розробити власні проекти. 

Усі команди презентували свої розробки та одразу аналізували свої й чужі помилки. Ті, хто справився із завданням найкраще, отримали "гранд" у вигляді шквальних оплесків учасників засідання.

Наші депутати були у захваті від засідання та обіцяли використовувати набуті того дня знання у своїй громадській діяльності.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (03.03.2016)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar