Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти...

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, належного вшанування та збереження пам’яті про подвиги Героїв бою під Крутами, визвольну боротьбу українців за волю України, розширення змісту поняття «громадянин України», прищеплення патріотичного почуття приналежності до українського народу, учнівським комітетом КЗ «Долинська ЗШ №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради» підготовлено та проведено з 25 по 27 січня 2017 року тематичну загальношкільну виставку присвячену подвигу героїв бою під Крутами: "Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти...". 

Учні 9 класу Фрідрік Анастасія та Панченко Тетяна познайомили школярів з подвигом українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами в січні 1918 року. Матеріали виставки перекликалися із підбіркою матеріалів про воїнів, які боронять нашу країну в зоні АТО. 

Вчителі молодших класів разом із учнями провели інформаційні хвилини "Крути - це легенда, символ героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну». 

Класні керівники 5-8 класів провели години спілкування на тему: «Духовна висота мужності, до якої піднятися поки що можуть тільки одиниці". А учні 9,10,11 класів разом з класними керівниками Шапрановою Л.В., Крижевською Л.П. та Киреченко С.П. за круглим столом : « Символ українського героїзму: бій під Крутами: факти й оцінки » розглянули та обговорили факти бою під Крутами використовуючи матеріали художньої літератури, документальної хроніки та Інтернету.

Вчителі історії на своїх уроках в 5-11 класах проводили п’ятихвилинки, на яких знайомили учнів із історичними матеріалами битви під Крутами . 

Шкільним бібліотекарем Зінов’євою Г.М. в школі організовано перегляд книжкової виставки « Трагедія Крут: крізь призму минулого й сучасного».

Заходи, проведені в школі, сприяють вихованню національної свідомості у підростаючого покоління, шанобливого ставлення до історії та підняття престижу військової служби. 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (27.01.2017)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar