Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Хай палають свічки пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Янголами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і вихованців євроклубу «Діалог» та фольклорного гуртка «Посмішка», які разом із культорганізатором закладу Гапоновою О.О. провели круглий стіл, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У ході розмови діти обговорили питання необхідності змін у житті країни, що відбулися 4 роки тому, згадали загиблих на Майдані, серед який був і наш земляк, фермер із Бобринецького району Віктор Чміленко, запалили свічку пам’яті за всіх тих, хто ціною власного життя виборював для українців шанс на краще майбутнє.

Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Після цих слів на дитячому зібранні настала тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання на честь подвигу Героїв Небесної Сотні.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (24.02.2017)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar