Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Як працювати педагогам із важковиховуваними дітьми

У Центрі дитячої та юнацької творчості Долинського району практичний психолог Зотова О.В. для керівників гуртків провела психолого-педагогічний семінар на тему «Психолого-педагогічні підходи щодо попередження девіантної поведінки серед вихованців позашкільного навчального закладу». Ольга Валеріївна розширила знання педагогів закладу щодо поняття «девіантна поведінка» та її складових. 

Учасники семінару розглянули причини й види девіацій, окремо познайомилися із таким видом, як суїцид, розглянули причини його виникнення у дітей та способи педагогічної превенції, окреслили особливості виявлення суїцидальних тенденцій. Теоретичний матеріал був закріплений вправами, які педагоги зможуть використати у своїй практиці. Також практичний психолог підготувала казку та показала мультфільм, які вона використовує у роботі із важковиховуваними дітьми.

Психолого-педагогічний семінар закінчився практичними рекомендаціями керівникам гуртків щодо боротьби зі стресами, які часто виникають при роботі з дітьми, що мають схильність до девіацій поведінки та вправою «Час збирати плоди», що мала рефлексійний характер.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.02.2016)
Переглядів: 185 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar