Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

ІV сесія ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей

24-25 березня 2016 року у місті Кіровоград відбулася ІV сесія ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Від нашого району на сесію була направлена делегація у складі чотирьох осіб: Андрієнко Валерії, Григорової Олександри, Радченко Дениса та координатора Долинського РПД Зотової Ольги Валеріївни. 

Сесія розпочалася комунікативним тренінгом, який для учасників підготували делегати від Знам’янського району. 

Далі сесія проходила у залі засідань Кіровоградської ОДА. На пленарній частині були присутні гості: Лобанова Світлана Василівна, заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації, Степура Ігор Станіславович, заступник голови Кіровоградської обласної ради та Суркова Ганна Павлівна, директор Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. 

Гості привітали молодих депутатів, відзначили важливість молодіжних громадських організацій та органів учнівського самоврядування, висловили захоплення великим спектром охопленої роботи парламентів району та побажали не втрачати ініціативності та активності у майбутньому. Координатор Кіровоградського обласного парламенту Хлєбнікова Катерина Вікторівна ознайомила присутніх із рейтинговою таблицею участі парламентів області у роботі ОПД, а Ганна Павлівна вручила дипломи за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток учнівського парламенту чотирьом лідируючим районним парламентам. 

В числі нагороджених був і Долинський РПД. Також представники нашого дитячого парламенту отримали сертифікат учасника регіональної Інтернет-конференції «Роль родинного виховання у формуванні активної громадянської позиції учнівської молоді».

Після пленарної частини депутати вирушили до КОЦДЮТ на лекційно-семінарські заняття «Обласної Школи Лідерів» за основними курсами: «Дитяче та молодіжне самоврядування» (Кордонська Л.М.), «Менеджмент» (Солодєєва О.М.), «Розвиток особистості» (Фоменко А.Г.) та «Маркетинг та основи проектної діяльності» (Войчук В.О.).

Перший сесійний день закінчився культурно-розважальною програмою, яку підготували представники Новгородківського районного парламенту дітей. Темою вечора стало прощання із випускниками Кіровоградського ОПД, до числа яких увійшла і наша Григорова Олександра. Вечір приніс багато теплих, радісних моментів, щирих почуттів та сліз прощання.

Другий день сесії розпочався з роботи в комісіях та плануванням роботи на наступний міжсесійний період. 

Усі присутні були запрошені на відкриття волонтерського центру на базі КОЦДЮТ, де учасники мали змогу поспілкуватися із волонтером Корпусу Миру США в Україні Челсі Елізабет та її колегами з інших волонтерських центрів Полом, Меріен та Елісон.

Закінчилася сесія пленарним засіданням, де депутати одноголосно прийняли проект-рішення сесії, після чого, сповнені новими силами, вирушили у свої райони, для реалізації нових ідей та планів.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (25.03.2016)
Переглядів: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar