Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Історія навчальних закладів району

Історія навчальних закладів району під такою темою 15 березня 2017 року на базі комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради» відбулася районна учнівська краєзнавча конференція «Історія краю очима юних».

У кожного навчального закладу – свій неповторний шлях в освітянській історії народу та власна творча борозна на ниві національної системи освіти і науки. Вихованці історико-краєзнавчих гуртків та військово-патріотичного гуртка «Джура» ЦДЮТ дослідили історію розвитку своїх навчальних закладів та презентували пошукові краєзнавчі роботи, в яких були розкриті цікаві моменти неповторного шляху освітянської історії навчального закладу, розбудови української національної школи, досягнення його директорів та творчої команди педагогів.

За підсумками конференції І місце вибороли роботи «Гурівська школа: від земської до сучасної» слухачів секції «Історія» НТШ ЦДЮТ Мазяр Віталіни та Диновської Світлани(керівник секції Ламанов С.А.), «Розвиток освіти на Долинщині (1917-1950 рр.)» вихованки історико-краєзнавчого гуртка Єфремової Дар’ї (керівник Пістрюга С.В.).

ІІ місце зайняли роботи «Два свічада одної епохи» вихованок історико-краєзнавчого гуртка «Прометей» Івасів Анни, Онищенко Вероніки та Гракіної Олександри (керівник Романюк М.М.), «Школа в селі Боковому. 200 років історії» членів військово-патріотичного гуртка «Джура» Андрійцевої Анастасії та Шкарупи Інни (керівник Гриценко С.О.)

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (15.03.2017)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar