Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Інтелектуальні ігри як засіб розумового розвитку підлітків

Гра – надійний шлях пізнання кожною дитиною своїх творчих можливостей, запорука розвитку індивідуальних здібностей та пізнавальної активності особистості, шлях до самоствердження та самореалізації. Тому Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району з метою популяризації інтелектуальних ігор як однієї з форм дозвілля дітей, створення умов для формування інтелектуально розвиненої та комунікативної особистості, формування навичок роботи в колективі, коректної дискусійною діяльності спрямовує роботу на активне залучення дітей до інтелектуальних ігор.

Так, вихованці гуртка «Інтелект+» (керівник гуртка Гасаненко О.С.) взяли участь у Синхронному турнірі «Кубок Кіровоградської області з гри «Що? Де? Коли?» серед школярів сезону 2015-2016 років.

20 листопада 2015 року за запропонованим пакетом запитань у старшій віковій групі змагалися 2 команди гуртківців – «Інтелект+» та «Інтелектуальна мішень».

Цікаво, змістовно і, головне, продуктивно провели діти час у грі «Що? Де? Коли?». Запитання різних типів, прості і складні, прямі і «закручені» сипалися на учасників мов горох, щоразу поповнюючи їх голови новими думками, свіжими ідеями, глибшими знаннями, розширюючи їх загальний світогляд.

Співпраця у грі залишила приємні враження та відчуття самореалізації в кожного учасника.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (20.11.2015)
Переглядів: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar