Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

ІІІ засідання районного методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів

10 лютого 2016 року практичний психолог ЦДЮТ Зотова Ольга Валеріївна взяла участь у ІІІ засіданні районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів, яке проходило на базі НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3». Темою семінару стала актуальна проблема сьогодення: «Профілактична робота щодо попередження правопорушень серед учнів».

Психолог НВК №3 Ніколенко Наталя Іванівна та соціальний педагог Дорошенко Євгенія Сергіївна підготували змістовний та цікавий матеріал, що складався з теоретичної та практичної частин. Учасники семінару активно брали участь у обговоренні проблеми, переглянули необхідні матеріали та відповідну документацію. 

У тренінговій частині представники педагогічної служби НВК підібрали дуже влучні та корисні вправи для роботи із педагогами, які працюють із дітьми, схильними до правопорушень. А також пподілилися з колегами власним досвідом та цікавими напрацюваннями із теми: «Важкі учні»: проблеми, питання, рішення».

У підсумку для психологів навчальних закладів було проведено вправу «Дерево», що дала змогу висловитися усім учасникам, поділитися своїми враженнями і побажаннями.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (10.02.2016)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar