Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

І ллється джерело надій…

1 квітня 2016 року на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» відбувся заключний етап районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Джерело надій», організаторами якого стали методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації і Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району.

З великою приємністю ведучі свята Кухарець Руслан та Гапонова Марина представили учасникам фестивалю гостей: методиста з позакласної та позашкільної виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Фощій Т.П. та директора ЦДЮТ Долинського району Марущак І. М.

Свої талантидіти продемонстрували у п’яти номінаціях: «Гра на музичних інструментах», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Літературна творчість», «Хореографічне мистецтво».

У залі було тісно від пісень, жартів, танців. Усім звеселили і зігріли душу юні артисти, які в минулому роціотримали перемоги у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Джерело надій», що проходив у освітніх округах району. Серед учасників були вокалісти, танцюристи, читці із Братолюбівської, Маловодянської, Суходільської, Молодіжненської, Долинських №1 та №4 загальноосвітніх шкіл, НВК ««Долинська гімназія – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №3», ЦДЮТ. Це був справжній зорепад маленьких зірочок Долинщини. І його було присвячено нашій рідній Україні.

На завершення фестивалю прозвучали слова :

Рідна Україно! Це дарунок неба,
Ці нові таланти дав тобі творець!
І скажи кохана, що тобі ще треба?
Ми ж тобі даруєм любові з сердець.

 

 

 

 

Культорганізатор ЦДЮТ Долинського району Оксана Гапонова

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (01.04.2016)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar