Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Герої не вмирають!

Саме цими словами Україна проводжала 20 лютого 2014 року в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто чотири роки тому на Майдані загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

На Майдані пліч-о-пліч стояли українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднувала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

З метою вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року в актовій залі КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» члени Районного парламенту дітей разом із своїм координатором, культорганізатором закладу позашкільної освіти Микитенко С.А. провели для вихованців гуртків виховну годину «Герої не вмирають».

У ході заходу лунали вірші, пісні, демонструвалось відео про цей історичний день, маленькі танцюристи із гуртка народно-сценічного танцю (керівник Польова Н.С.) підготували танець журавлят. Підсумком заходу було проведення акції «Білий Журавлик», який став даниною тим, хто навічно пішов від нас, та покладання квітів до банера "Герої не вмирають", встановленого загиблим воїнам в зоні АТО.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (20.02.2018)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar