Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Формування та розвиток інтелектуально-пізнавальної компетенції гуртківців

30 жовтня 2017 року в КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» на тему «Формування та розвиток інтелектуально-пізнавальної компетенції гуртківців» був проведений семінар-практикум, метою якого було розглянути основні засоби стимулювання інтелектуально-пізнавальної діяльності учнів позашкільного навчального закладу.

У процесі роботи в трьох групах педагоги опрацювали питання створення сприятливого навчально-освітнього середовища, атмосфери індивідуальної й колективної творчості, партнерства й взаємодопомоги. Особлива увага керівників гуртків зосередилась на використанні активних методів і форм навчання, які адекватні потребам дітей певного віку. Також в аспекті розглядуваної проблеми значущим засобом визначили особистісно-орієнтоване оцінювання навчально-пізнавальної діяльності дітей.

Методист закладу Гасаненко О.С. залучила всіх учасників семінару до розв’язання практичних завдань на розвиток логічного та абстрактного мислення, уваги, зосередженості, різних видів пам’яті, кмітливості та спостережливості. Запропонована методика активізації інтелектуально-пізнавальної діяльності апробована, тому кожен керівник гуртка може використати цей матеріал на заняттях свого гуртка.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (30.10.2017)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar