Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Формування діяльнісної компетенції дітей на заняттях гуртків

Модернізований зміст позашкільної освіти, освоєння нових навчальних програм, створення авторських програм, введення нових оригінальних методик викладання - все це ставить керівника гуртка на шлях творчої, дослідницької роботи. 

Пошук шляхів підвищення якості безперервного навчання педагогічних працівників позашкілля, розвиток професійної компетентності кожного  педагога, формування в нього вмінь не лише сприймати інновації, а й творчо їх реалізовувати в практичній діяльності – пріоритетні завдання методичних формувань.

Так, 12 листопада 2015 року відбулося чергове засідання фокус-групи «Вектор» з проблеми «Формування діяльнісної компетенції дітей на заняттях гуртків». Засідання відбулося у формі параду порад «Обмін досвідом щодо формування діяльнісної компетенції на заняттях гуртків різних напрямків», в ході якого кожен педагог мав змогу висловити думку щодо реалізації компетентнісного підходу у своїй роботі. 

Керівник гуртка «Валеологія» Боарна Л.І. ознайомила присутніх з методами формування знань, умінь і навичок вихованців на заняттях гуртка. Творчо і практично презентувала інтерактивну форму навчання «баскет-метод» Марущак І.М., керівник гуртка «Українська мова».

Подібні засідання членами ФГ проводяться з метою поглибленого теоретичного і практичного ознайомлення з певною проблемою навчання і виховання. У невимушеній атмосфері методичний захід перетворюється на джерело педагогічних ідей та інновацій. 

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (12.11.2015)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar