Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Фестиваль «Зимовий вальс»

Вихованці гуртка спортивного бального танцю "Бомонд" взяли участь у фестивалі «Зимовий вальс» у м. Кіровограді.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

  • Кнопки соло дебют

Черниш Єва – 1 місце Кубок!!!
Рогатюк Софія – 2 місце

  • Діти дебют

Сержант Даніл – Духовна Діана 1 місце Кубок!!!
Долуман Артем-Кошова Вікторія 1 місце
Панасенко Ярослав-Чумаченко Євгенія – 3 місце
Копай-Гора Нікіта-БойченкоСофія-3 місце

  • Діти соло дебют

Бойченко Софія – 1 місце Кубок!!!
Бойченко Лілія– 1 місце
Чумаченко Євгенія – 1 місце
Долуман Артем – 1 місце
Духовна Діана -1 місце
Сержант Даніл - 1 місце
Добровольська Софія - 1 місце
Куксенко Кароліна – 1 місце
Бойко Аріна – 1 місце
Осетюк Катерина – 1 місце
Чумаченко Діана - 2 місце
Дивнич Тетяна – 2 місце
Панасенко Ярослав - 2 місце

  • Діти ШКОЛА

Старобор Вадим – Костючок Вікторія – 1 місце Кубок!!!
Долуман Артем – Кошова Вікторія – 1 місце
Сержант Даніл – Духовна Діана - 2 місце

  • Діти СОЛОШКОЛА

ЧернишЦвєтана – 1 місце Кубок!!!
Кошова Вікторія – 1 місце
Мартинова Аріна - 1 місце
Сержант Даніл - 1 місце
Костючок Вікторія – 2 місце
Дивнич Тетяна –3 місце
Панасенко Ярослав – 3 місце
Духовна Діана - 3 місце
Долуман Артем – 3 місце
Добровольська Софія - 3 місце
Осетюк Катерина – 3 місце
Бойко Аріна – 3 місце

  • Діти СОЛОN

Черниш Цвєтана– 1 місце Кубок!!!!!
Мартинова Аріна – 3 місце

  • Ювенали 1+2  дебют

Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місце Кубок!!!!!

  • Ювенали 1+2  СОЛОшкола

Момот Валєрія– 1 місце
Солтисік Богдана - 3 місце

  • Ювенали 1+2  СОЛОN

Солтисік Богдана - 6 місце

  • Ювенали 1+2 ШКОЛА

Четвертак Дмитро – Черниш Цвєтана– 1 місце Кубок!!!
Старобор Вадим – Костючок Вікторія – 1 місце Кубок!!!
Трофімов Максим – Момот Валєрія – 3 місце
Кухарець Дмитро – Гладун Діана -3 місце

  • Ювенали1N

Четвертак Дмитро – ЧернишЦвєтана– 2 місце

  • Ювенали2N

Кухарець Дмитро – Гладун Діана -5 місце

  • Юніори 1+2 N клас

Швець Єгор – Іващенко Ангеліна –  1 місце  Кубок!!!

  • Юніори 1+2 Е клас (Латина)

Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 5 місце
Швець Єгор – Іващенко Ангеліна –  6 місце  

  • Юніори 1+2 Е клас (Стандарт)

Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 3 місце

  • Юніори 1+2  СОЛОN

Чумаченко Анна – 2 місце
Басюк Анна - 3 місце

  • Кубок Віденського вальсу

Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 2 місце

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (05.12.2015)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar