Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Екологічна акція «Чистий берег»

Вода – не тільки джерело кисню і водню, але і найбільш значна складова частина тіла всіх живих істот: у тілі людини вона складає близько 70% маси, у рослинному організмі – до 95%. 

Людиною для своїх потреб широко використовуються як поверхневі води (озера, річки, річечки, в яких запаси доступної прісної води обчислюються не мільйони кубометрів, а тисячами), так і підземні, або ґрунтові (колодязі, свердловини), водою яких користується населення сіл і селищ. І разом з тим сьогодні людство стурбоване нестачею води. Сміття – один з головних чинників забруднення довкілля, що при розкладанні приносить величезну шкоду ґрунтам, повітрю, воді, рослинному покриву, тваринам і в кінцевому результаті самій людині.

22 квітня 2016 року члени туристсько-спортвного гуртка ЦДЮТ Долинського району (керівник Бондаренко М.М.) взяли активну участь у екологічній акції «Чистий берег», яка проводилась у рамках весняного Місячника довкілля. Діти на власному прикладі продемонстрували бажання відновити чистоту узбережжя 2-го ставка м. Долинської.

Метою акції було очищення прибережної зони водойми  від самовільних звалищ і сміття в місцях, де відпочивають мешканці та гості міста.

Основні завдання цього заходу - прибирання території прибережної зони; привернення уваги громадськості на дану проблему; виховання правильного ставлення у підростаючого покоління до природи.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.04.2016)
Переглядів: 172 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar