Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Є ТАКА ДЕРЖАВА – УКРАЇНА (Заходи до Дня Незалежності)

22 серпня 2018 року на базі Комунального закладу “Музей історії Долинського району” з нагоди 27-ої річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора було проведено годину державності “Є така держава – Україна”. Святковий захід підготовлено спільно з Комунальним закладом “Долинська ЗШ № 2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради”. 

Ведучі свята учні 8-11-го класів Кучеренко Тетяна, Березовський Максим, Василишина Яна провели екскурс сторінками історії та визначними подіями Незалежності України, виразили свою любов до неньки-Батьківщини патріотичними віршами. 

По закінченню свята всі присутні мали змогу ознайомились з експозиціями “Вистраждана незалежність – шлях випробувань” та “ООС: боротьба за незалежність триває”. 

День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. Збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України – впродовж років, десятиліть, століть... 

24 серпня 1991 року проголошено Днем державної незалежності. До своєї незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею – і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.

З святом Вас! Щастя Вам і здоров’я! Добра і миру! Нехай наші символи – святий Гімн, Золотий Тризуб, наш Прапор синьо-жовтий освітлюють наше життя, гріють душі й серця, єднають і зміцнюють сили всіх українців.

 

 

Науковий співробітник Комунального закладу
“Музей історії Долинського району” Л. Дебраль.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.08.2018)
Переглядів: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar