Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Дослідники Червоної книги

Щоб зацікавити людей ботанікою і спонукати їх усіх поважати червонокнижні рослини, природничо-пізнавальний проект «Зелений ліхтарик» оголосив конкурс «Дослідник Червоної книги». Мета цієї ініціативи – залучити якомога більше любителів до вивчення ботаніки і популяризації ботанічних знань.

Організатори пропонують людям з різних куточків України, якщо вони знають про місцезростання рідкісних рослин, невідоме широкому загалу, повідомити про це їм. Учасники конкурсу збирають лише інформацію. Брати насіння, зривати листки заборонено. Неприпустимо будь-яке втручання у перебіг природних процесів біотопу. 

Організатори сподіваються, що діти таким чином навчаться помічати коштовності рослинного світу. Діти, шукаючи такі рідкісні рослини, будуть в першу чергу шукати, як же ж вони виглядають… Тоді вони будуть їх шукати у своїй місцевості. Тобто автоматично рівень екологічних знань, екологічної культури буде зростати. Вони будуть розуміти, що це ж унікальна штука, яка ще й робить унікальною їхню місцевість. 

Вихованці гуртка «Природничі фантазії» разом з керівником Корнієнко Р.М. під час екскурсій в природу знайшли рідкісні рослини, сфотографували їх в різних ракурсах та надіслали організаторам конкурсу.

Нещодавно діти отримали Сертифікат, який підтверджує, що вони, під керівництвом керівника гуртка Корнієнко Р.М. є переможцями ботанічного конкурсу «Дослідник «Червоної книги України» та рюкзак у подарунок, який можна використовувати для збирання речей у похід.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (24.01.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar