Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

До 80-річчя від Дня народження В’ячеслава Чорновола

80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола відзначають на державному рівні. Відповідний указ Президент України Петро Порошенко підписав 1 грудня. Заходи на вшанування видатного українського політика заплановано до березня 2018 року. За цей період заплановано проведення урочистих, меморіальних та просвітницьких заходів, тематичних уроків у школах, виставок документів та фотографій, музейних експозицій. 

В’ячеслав Максимович Чорновіл – непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української державності і служіння українському народові. Він був вірний Україні до останніх хвилин свого життя і потрібно пам’ятати цю велику людину, та не забувати про те, що на плечі кожного з нас також покладені національні обов’язки. А найголовніше для нас – бути українцями.

Інформаційно-виховна бесіда “Україна починається з тебе” відбулася для вихованців гуртка «Вузликове плетіння» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради», яку провела керівник гуртка Д.В. Гетманець». 

Захід був приурочений 80-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола – Героя України, Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, видатного журналіста, політика-державотворця. 

Вихованці ознайомилися з біографією та життєвим шляхом В.Чорновола, змогли переглянути виставку книг та журнальних матеріалів  про життя та діяльність В’ячеслава Максимовича а на закінчення бесіди відповісти на запитання вікторини «Що ти знаєш про В.Чорновола».

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.01.2018)
Переглядів: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar