Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Дитячий депутатський корпус – в дії!

Відповідно до плану районних масових заходів на 2015-2016 навчальний рік та з метою активізації діяльності органів учнівського самоврядування шкіл району 20 квітня 2016 року в актовій залі ЦДЮТ 38 депутатів Долинського районного парламенту дітей, делегатів шкіл району, зібралися на ІV сесію ХІ скликання.

Учасників вітали методист з позакласної та позашкільної виховної роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Фощій Т.П. та директор Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Марущак І.М. 

Звертаючись до юних парламентарів Ірина Миколаївна привітала учасників зібрання та зазначила: «Головна риса лідера – небайдужість, він має вболівати за справу, бути послідовним у своїх діях і впевненим у своїх силах. І від того, як ви оволодієте необхідними знаннями і засвоїте певні навички, залежить і ваше майбутнє, і міць нашої країни».

Програма сесії була доволі насиченою. Чотири години роботи виявилися досить напруженими для депутатів. Відповідно до порядку денного розглядалася низка питань, зокрема, про роботу комісій, волонтерська діяльність, проведення акцій «Зелена планета» та «Навчу тебе і сам навчуся». 

Депутатський корпус презентував головні події в шкільних осередках самоврядування у вигляді звітів за міжсесійний період. Хочеться зазначити, що більшість навчальних закладів району відзначилися активністю під час сесії та хорошою роботою у міжсесійний період.

Родзинкою сесії була тематична зустріч «Добрі серця», на яку завітав волонтер Долинщини Руденко В.О. У ході зустрічі Володимир Олександрович розповів старшокласникам про свої поїздки у зону АТО, про життя наших воїнів та місцевих жителів на сході України. Свою розповідь він підтвердив світлинами та «сувенірами» із зони бойових дій (гільзи від набоїв та уламки снарядів). 

Зустріч продовжилась виступом вихованки історико-краєзнавчого гуртка ЦДЮТ Панченко Тетяни (керівник Пістрюга С.В.). Юний краєзнавець запропонувала переглянути слайдофільм «Моя Україна», в якому висвітлила досягнення нашої держави за 25 років незалежності нашої держави та закцентувала увагу присутніх на 20-річчі Конституції України. 

Корнієнко Сергій, слухач секції «Історія» НТШ (керівник Ламанов С.А.) розповів про героїчний шлях героїв – земляків с. Гурівка та презентував пошуково-дослідницьку роботу «Наші земляки – герої АТО».

На завершення зустрічі школярі передали у зону АТО малюнки, листи, поробки, засоби гігієни, великодні крашанки та велику кількість продуктів харчування. До благодійної акції приєдналися батьки учнів та трудовий колектив ЦДЮТ.

Після тематичної зустрічі координатор РПД Зотова О.В. провела із депутатами заняття з елементами тренінгу «Лідерство – запорука успіху», яке ще більше об'єднало старшокласників шкіл району та стало досить корисним для подальшої діяльності юних парламентарів.

Після плідної роботи в комісіях молоді депутати прийняли рішення на ІV сесію ХІ скликання Долинського районного парламенту дітей та з гарним, позитивним настроєм роз’їхалися по домівках, налаштовані на активну роботу у своїх навчальних закладах.

 

 

 

 

 

 

 

Валентина Гангур, методист ЦДЮТ

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (20.04.2016)
Переглядів: 165 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar