Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Діти хочуть миру: сьогодні, завтра і завжди!

«Діти хочуть миру: сьогодні, завтра і завжди!» - під таким гаслом у вересні 2015 року стартував соціальний проект, ініціаторами якого є керівник гуртка «Євроклуб «Діалог» Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Удовіченко Ірина Петрівна та її вихованці. 

Діти за суттю своєю щодня, щогодини, щохвилини чекають від дорослих любові, тепла, уваги. Вони хочуть бути почутими, хочуть мати і знати свої права, затверджені Конвенцією ООН про права дитини, де йдеться про визначене право дітей на життя, на захист від збройних конфліктів, на освіту, на охорону здоров’я, на недоторканність особистості тощо. 

З допомогою цього проекту євроклубівці хочуть привернути увагу однолітків до ситуації, що склалася в Україні. Дітлахи закликали українських школярів об’єднатися і провести миротворчі акції, висловивши свою позицію щодо недопущення військових дій на будь-якій території, і на сході України зокрема, досягнути миру й спокою власне на усій Землі.

До цієї акції-заклику вже приєдналися євроклуб «EuroStar» з м.Умань, євроклуб «LIFE» з м. Самбір Львівської області, Державний професійно-технічний навчальний заклад з м. Марганець Дніпропетровської області, мережа євроклубів Сумщини, Помічнянський ЦДЮТ , євроклуб «Соняшник» зі Світловодського району та інші.

Робота над проектом була нелегкою. Вихованці гуртка провели майстер - класи для учнів Долинської ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С. Макаренка, під час яких було виготовлено більш ніж 600 паперових голубів у техніці «оригамі». З них учасники проекту виклали слово «МИР», а також в центрі міста роздавали перехожим та дітям таких голубів з побажаннями миру й спокою нашій країні і планеті Земля.

Долинчани, а особливо діти, охоче спілкувалися з гуртківцями, пропонували свою допомогу та бажали один одному миру.

Акція закінчилась яскравим дійством, у ході якого євроклубівці випустили живих голубів у небо з впевненим переконанням та глибокою вірою в мирне майбутнє не лише нашої держави, а й усіх країн світу. Члени євроклубів, що приєдналися до нашого соціального проекту, виготовляли та відправляли голубів захисникам у зону АТО, або роздавали у своєму місті перехожим, друзям, однокласникам, вчителям зі словами побажання про мир.

Сьогодні в гуртку «Євроклуб «Діалог» керівник І.Удовіченко акумулює всі фото- та відеоматеріали, які надсилають їй колеги з усієї України. По завершенню проекту, який ще триватиме до кінця навчального року, Ірина Петрівна разом з вихованцями поінформує про його результати та представить відеопрезентацію реалізації проекту.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (30.09.2015)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar